Методист Олександр Шульгін провів зустрічі з керівництвом та студентами навчальних закладів міст Дніпро та Кам’янське Дніпропетровської  області. Він відвідав Дніпродзержинський енергетичний технікум, Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, Дніпродзержинський технологічний коледж, Кам’янський медичний коледж,  Дніпродзержинський економічний коледж, Кам’янське ВП ГУНП України у Дніпропетровській області, Автотранспортний коледж Національного гірничого університету, Дніпропетровський педагогічний коледж Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, Дніпропетровський коледж радіоелектроніки, ДВНЗ «Дніпропетровський коледж транспортної інфраструктури», Дніпропетровський монтажний технікум, Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки ім. Є.О. Патона, Технологічний коледж Дніпропетровського аграрного університету, Соборний районний військовий комісаріат  (м. Дніпро), Дніпропетровський обласний військовий комісаріат, Дніпропетровський індустріальний коледж, Дніпропетровський коледж технологій та дизайну, Коледж електрифікації Дніпропетровського державного аграрного університету, Комунальний заклад «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов» (м. Кам’янське), Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті.

Під час зустрічі з керівництвом закладів обговорювалися перспективи  співпраці з ХНУВС, представник університету передав рекламні матеріали з інформацією про навчальний заклад, спеціальності, за якими здійснюється підготовка майбутніх фахівців, вимоги до абітурієнтів, вартість навчання тощо. Також була відзначена можливість дистанційного навчання в університеті.