У Харкові відбувся IV Харківський Міжнародний марафон, який традиційно проводиться навесні. Його популярність зростає з кожним роком. Цього разу в марафоні взяли участь понад 8 тисяч учасників, серед яких і професіонали, в тому числі майстри спорту міжнародного класу, і аматори – студенти, учасники АТО, люди з інвалідністю, бігуни з собаками, батьки з дітьми в колясках та інші.

Традиційно активними учасниками марафону є й представники  Харківського національного університету внутрішніх справ. 540 працівників, курсантів, студентів вишу, рідні та члени їх сімей виявили бажання взяти участь у марафоні та подолати дистанцію 4,2 км.

У забігу на дистанції 10 км взяли участь курсант факультету № 2 Роман Тризна, доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки Андрій Забора та працівник відділу організації служби університету, майстер спорту з легкої атлетики Руслан Савчук. Руслан Савчук продемонстрував найкращий результат і виборов І місце.