У рамках Всеукраїнського тижня права школярі загальноосвітньої школи № 27 м. Суми на чолі з учителем правознавства Юрієм Борисенком відвідали Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ.

Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Олена Анатоліївна Лук’янихіна розповіла їм про особливості підготовки юристів, ознайомила з роботою юридичної клініки та матеріально-технічною базою філії. Також школярі відвідали кабінет криміналістики, яким опікується викладач кафедри юридичних дисциплін Віктор Кисельов. Учні із задоволенням слухали його розповідь про методи роботи експертів-криміналістів і навіть апробували деякі з них, активно цікавились експонатами. Бесіда відбулася у формі діалогу, а розповідь Віктора Миколайовича викликала у присутніх зацікавленість до роботи в юридичній сфері.

Сумська філія ХНУВС