В рамках регіонального профорієнтаційного заходу, організованого Харківським обласним центром зайнятості, викладачі кафедри трудового та господарського права Олена Кісіль відвідала м. Валки Харківської області, а Олена Ільїна с. Сахновщина Харківської області. На зустрічах були присутні понад 300 учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів цих населених пунктів. Учням розповіли про умови вступу та навчання в університеті, надали профорієнтаційні матеріали.

Доцент кафедри трудового та господарського права Валентина Гончарук упродовж квітня провела зустрічі з працівниками кадрових служб окремих відділів поліції – Ширяївського ВП ГУНП в Одеській області, Новоархангельського ВП ГУНП в Кіровоградській області та Катеринопільського ВП ГУНП в Черкаській області. Під час зустрічей вона розповідала про умови вступу до університету, про правила прийому та зміни, які в них відбулися. Більш детально зупинилася на таких формах навчання як заочна та дистанційна.