Напередодні урочистих дат – Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відзначаються 8 та 9 травня, університетська бібліотека презентує розгорнуті книжково-ілюстративні експозиції: «Перемога у Другій світовій: внесок України» та «Вклонімося великим тим рокам».

Експозиції містять понад 150 видань, історичних документів та фотоматеріалів про наймасштабнішу світову війну в історії людства, про вшанування подвигу народу, його внесок у Перемогу над антигітлерівською коаліцією. З кожним роком усе менше залишається ветеранів тієї війни. Честь і шана живим! Вічна Слава загиблим!

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з презентованою літературою та історичними документами.