"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Новими перемогами поповнили скарбничку досягнень із кікбоксингу спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ. Одне перше і два других місця здобули представники університету, студенти факультету права і масових комунікацій у Першості Харківської області з кікбоксингу серед чоловіків. Так, студент 3-го курсу Максим Хвиля виборов 1-е місце за правилами фул-контакт у ваговій категорії 100 кг. Студент 5-го курсу Вадим Ставідлянський посів 2-е місце за правилами фул-контакт у ваговій категорії до 80 кг і студент 5-го курсу Сергій Бреош також завоював 2-е місце за правилами лоу-кік у ваговій категорії до 60 кг.

Курсанти 3-го курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції  Руслан Садигов та Олексій Малюх виконали норму майстра спорту під час участі в чемпіонаті України з аматорського кікбоксингу ВТКА, що проходив у Дніпропетровську.

Сприяючи розвитку спорту та підтримуючи обраний колективом університету курс на здоровий спосіб життя, ректор університету Сергій Гусаров особисто привітав спортсменів із новими досягненнями, вручивши їм відповідно грамоти, медалі й посвідчення про присвоєння звання майстрів спорту. Сергій Гусаров побажав молоді нових перемог на спортивній ниві та успіхів у навчанні.

 

ВЗГ ХНУВС