Під час засідання ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ ректор навчального закладу Валерій Сокуренко від імені колективу привітав із 80-річним ювілеєм професора кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Євгена Олександровича Желєзова. Він побажав йому подальшої плідної роботи та здійснення всіх планів. Також ректор поздоровив з творчими досягненнями та вручив дипломи курсантам університету, які взяли участь у літературному конкурсі та здобули призові місця. Серед них Віталій Найда – курсант 1 курсу факультету № 1, який у номінації «Проза» посів І місце, а в номінації «Публіцистика» – ІІ місце; Вікторія Цебинога – курсант 2 курсу факультету № 1, у номінації «Поезія» була визнана найкращою і зайняла  І місце; Марина Горбунова – курсант 3 курсу факультету № 1 посіла ІІ місце у номінації «Поезія»; Владислава Леонович – курсант 3 курсу факультету № 1 зайняла ІІІ місце у номінації «Поезія»; Катерина Єрмакова – курсант 2 курсу факультету № 1 посіла І місце у номінації «Публіцистика», а Олена Носова – курсант 2 курсу факультету № 1 у цій же номінації посіла ІІ місце; Олександр Пихтін – курсант 2 курсу факультету № 1 зайняв ІІ місце у номінації «Проза».

Валерій Сокуренко побажав молоді нових досягнень на творчій ниві, у науково-дослідницькій роботі та навчанні.