Члени наукового гуртка кафедри економіки та фінансів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у X Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми, пріоритети та перспективи соціально-економічного розвитку в ХХІ столітті», яка проходила на базі Кам'янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

Студенти Тетяна Передерій та Антон Чмирь під керівництвом доцента кафедри економіки та фінансів Оксани Маковоз підготували наукову статтю та виступили з доповіддю «Система захисту інформації платіжних карт в Україні»,  яка викликала жваве обговорення серед учасників конференції щодо шляхів вирішення існуючих проблем у безпечному використанні платіжних карт.

У рамках проведення конференції було проведено загальну екскурсію містом, а також організовано поїздку до Історико-архітектурного заповідника «Хотин» та с. Кривче (Кришталева печера).