Доцент кафедри кримінального процесу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Харківського національного університету внутрішніх справ, підполковник міліції Оксана Захарченко взяла участь у школі з кримінального процесу, організованій та проведеній у рамках проекту «Підтримка розвитку юридичної освіти та освіти з прав людини в Україні».

Мета заходу – оптимізація викладання юридичних дисциплін, що спрямовані на навчання майбутніх правників поваги, захисту та розвитку освіти з прав людини, а також підтримку належного функціонування механізмів захисту прав людини.

Захід проходив у Львівському національному університеті імені                 І. Франка за підтримки ОБСЄ в Україні. В його роботі взяв участь Координатор проекту ОБСЄ в Україні Посол Вайдотас Верба, а також провідні вчені з кримінального процесу, які представляли усі регіони України.