У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочав роботу дводенний науковий семінар «Захист професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні: протидія безкарності».

Із вітальними словами до учасників семінару звернулися Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг, прокурор Харківської області, державний радник юстиції другого класу Юрій Данильченко, проректор університету підполковник поліції Михайло Бурдін, Академік Національної академії правових наук України Олександр Бандурка та начальник слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області, полковник поліції Володимир Тимошко.

Під час семінару близько 250 його учасників (представники Національної поліції, прокуратури, суддівського корпусу, громадських організацій та журналісти) заслухають презентації ключових національних і міжнародних експертів. Серед тренерів-лекторів: міжнародні експерти Ради Європи, українські медіа-юристи,  представники Генеральної прокуратури, викладачі Харківського національного університету внутрішніх справ.