19 червня 2017 року на базі Харківської державної академії фізичної культури відбувся фінал змагань Харківської аматорської баскетбольної ліги, які проходили за підтримки Харківської міської ради. Команда Харківського університету внутрішніх справ (аматори) у складі тренера В. Шендрика, працівників університету А. Аношкіна, Д. Горбача, В. Іванова, В. Казначеева, Л. Могілевського, П. Мітрухова, братів Севастьянових, Д. Сімоновича, курсантів В. Беспалова, В. Вороненка та М. Погуци посіла ІІІ місце, виборовши перемогу в команди БК БАРС – минулорічного переможця кубку.

Нагородження переможців відбулося 22 червня 2017 року в Центральному парку культури та відпочинку ім. М. Горького. Переможці були нагороджені кубком та медалями.