Завідувач кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Костянтин Мельник взяв участь у презентації Науково-практичного Коментаря до Закону України «Про державну службу», співавтором якого він є.

Видання було презентовано в Українському домі у День державної служби 23 червня 2017 року. У рамках презентації виступили: Анатолій Селіванов – доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України; Микола Іншин – доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, академік Національної академії правових наук України; Володимир Кисляк – керівник видавництва Верховної Ради України; Анатолій Горлов – головний редактор газети Верховної Ради України «Голос України»; Світлана Кондзеля – керівник Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України; Віталій Максим’як – керівник Управління кадрів Апарату Верховної Ради України.

Робота над коментарем тривала півтора року. Участь у його написанні взяли десять науковців під керівництвом академіка Національної академії правових наук України Анатолія Селіванова та академіка Національної академії правових наук України Миколи Іншина. Авторський колектив у складі відомих вчених з адміністративного і трудового права створив доступний науковий коментар-посібник для державних службовців, службовців правоохоронних органів, викладачів та студентів юридичних вищих навчальних закладів. Коментар опубліковано у видавництві Верховної Ради України.