Шановні працівники, курсанти, студенти університету!

Вітаю Вас із Днем Незалежності України!

Це одне з найважливіших і найурочистіших свят нашої держави, яке стало символом національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Історія України має багато періодів, коли свобода і сам факт існування українського народу опинялись під загрозою. Але завжди в такі часи найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

Сьогодні ми маємо зробити усе можливе для збереження суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, миру та спокою на нашій землі!

Я закликаю кожного з вас: любіть свій рідний край, свою землю, свій народ! Ми повинні бути сильними і незламними! Вірити в довгоочікуваний мир і своєю відданою службою та старанним навчанням наближати його!

Нехай наші любов до рідної землі, патріотизм, сумлінна праця і навчання стануть надійною запорукою щасливого майбутнього України.

Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, миру, добра та успіхів у всіх починаннях!

Слава Україні!

З повагою,