Ректор університету Валерій Сокуренко провів зустріч зі студентами, які вступили до Харківського національного університету внутрішніх справ. Він розповів про університет, його факультети, спеціальності, наголосивши на тому, що це, перш за все, відомчий навчальний заклад й питанням дисципліни та виховання приділяється не менше уваги, ніж навчальному процесу. Валерій Васильович закликав студентів дотримуватися правил поведінки як на території університету, так і за його межами, бути виваженими і розсудливими. Також він зазначив, що в університеті створені належні умови для навчання, проживання та дозвілля. Ректорат навчального закладу робить усе необхідне, щоб навчання було якісним, а побутові умови – комфортними.

На запитання про можливість студентів навчатися на кафедрі військової підготовки, на курсах водійської майстерності, а також на інші запитання відповіли перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, декан факультету № 6 Олег Синєгубов. На зустрічі були присутні проректори – підполковник поліції Михайло Бурдін, Анатолій Клочко, заступник декана факультету № 6 з навчально-методичної роботи Сергій Загородній, начальник відділу матеріального забезпечення Олексій Копаниця, викладачі, методисти та ін.