На базі кафедри конституційного і міжнародного права Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося відкрите засідання наукового гуртка «Актуальні проблеми конституційного і міжнародного права» під керівництвом голови гуртка доцента кафедри конституційного і міжнародного права кандидата юридичних наук, доцента Олександра Радченка. У засіданні також взяли участь завідувач кафедрою кандидат юридичних наук, доцент Микола Марчук, провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи кандидат юридичних наук Володимир Чумак, науково-педагогічний склад кафедри.

Засідання було приурочене 100-річчю підготовки правоохоронців на Харківщині. Обговорювалися питання поглиблення співробітництва між Україною і НАТО з перспективою поступової інтеграції нашої держави до євроатлантичних структур. Члени наукового гуртка виступили з доповідями, які продовжилися обговоренням та дискусіями.