На ім’я ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Сокуренка надійшов лист від Міжнародного центру оборони та безпеки ICDS (Таллінн, Естонія).

10–16 серпня 2017 року представники університету – старший викладач кафедри кібербезпеки факультету № 4 майор поліції Олексій Рвачов та провідний фахівець цього ж факультету лейтенант поліції Руслан Сень – взяли участь у навчальному візиті до Естонської республіки, під час якого вони ознайомилися з естонським досвідом щодо організації практичної діяльності правоохоронних органів, зокрема у сфері кібербезпеки. Естонські фахівці високо оцінили кваліфікацію, досвід та готовність до співпраці Харківського національного університету внутрішніх справ і висловили сподівання на плідне співробітництво у сфері зміцнення національної стійкості та безпеки України.