Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко нагородив курсантів – переможців спортивних змагань.

Курсанти брали участь у комплексних змаганнях «Спартакіада 2017» з боротьби самбо, та посіли трете командне місце. Також, в особистому заліку було нагороджено:

- в ваговій категорії до 100 кг курсанта 4-го курсу факультету №1 Микиту Швеця за третє місце;

- у ваговій категорії до 62 кг курсанта 1-го курсу факультету №3 Кирила Коваля за трете місце;

- у ваговій категорії до 82 кг курсанта 4-го курсу факультету №2 Бориса Бородінова  за друге місце;

- у ваговій категорії до 82 кг слухача магістратури факультету №3 Владислава Руднєва за перше місце.

Також було нагороджено курсантів, що брали участь у відкритому турнірі з бойового мистецтва «Комбат самозахист ICO»:

- у ваговій категорії до 85 кг курсанта 4-го курсу факультету №2, капрала поліції Романа Гребенюка за перше місце;

- у ваговій категорії до 75 кг  курсанта 2-го курсу факультету №2, капрала поліції Антона Чернікова за друге місце.

У Всеукраїнському турнірі з боксу пам’яті Бориса Карімова курсант 4-го курсу факультету № 2 Сергій Петров посів друге місце у ваговій категорії 56 кг.

Вітаємо зі спортивними досягненнями!