22 вересня 2017 року о 9.00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудуться урочисті заходи з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками. Це визначна і незабутня подія в житті кожної молодої людини, яка вирішила своєю професією обрати служіння державі та Українському народові. Під час урочистостей відбудуться показові виступи почесної варти університету, колективу художньої самодіяльності та ансамблю барабанщиць.

Цього ж дня, о 10.00 пройде відкриття тренувально-спортивного комплексу стадіону «Динамо-Арена» ХНУВС. Це – багатофункціональна споруда, де присутнім буде продемонстровано показові виступи секції кафедр спеціальної фізичної підготовки, тактичної і тактико-спеціальної підготовки, а також відбудеться фінал футбольного турніру «Кубок Міністра внутрішніх справ України – 2017» та нагородження його переможців.

Заходи відбудуться за адресою: м. Харків, просп. Л.Ландау, 27

Запрошуємо усіх бажаючих!