У рамках вивчення навчальної дисципліни «Корпоративне право» студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із доцентом кафедри юридичних дисциплін Мариною Василенко відвідали Господарський суд Сумської області.

Навчальну екскурсію провів заступник керівника апарату суду Олександр Лебедь. Він розповів про роботу суду, про особливості його функціонування в системі судової влади, про можливість брати участь у судовому засіданні з іншого міста в режимі відеоконференції та отримувати судові рішення електронною поштою.

Студенти відвідали судові засідання, ознайомилися з роботою канцелярії та архіву суду, а також роботою секретаря судового засідання та помічника судді.

Майбутні юристи відзначили важливість інтегрованих занять, під час яких вони знайомляться з діяльністю судової системи та підвищують рівень своїх знань.

Сумська філія ХНУВС