У рамках проведення обласного Тижня правових знань «Я маю право!» студенти першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали Головне територіальне управління юстиції в Сумській області.

Студентська молодь дізналась про основні напрями роботи головного територіального управління юстиції, особливості діяльності Управління державної реєстрації, кабінету електронних сервісів.

Студенти ознайомилися з порядком відкриття виконавчого провадження та примусовим виконанням рішень, порядком реалізації арештованого майна через систему електронних торгів СЕТАМ. Розповіли першокурсникам про вимоги до державного службовця, про особливості конкурсного відбору на посади державної служби, молодь отримала відповіді на запитання стосовно діяльності нотаріату, вимог до нотаріуса та помічника нотаріуса, особливостей вчинення нотаріальних дій тощо.

Сумська філія ХНУВС