Відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ. В його роботі взяли участь ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, академік Національної академії правових наук України Олександр Бандурка, член-кореспондент Національної академії правових наук України Сергій Гусаров, начальник ГУНП в Харківській області Олег Бех, голова Харківської обласної організації Союзу юристів України Володимир Кривобок, перший проректор навчального закладу Дмитро Швець, проректори – Михайло Бурдін, Анатолій Клочко, Олександр Грищенко, керівники структурних підрозділів навчального закладу – члени Вченої ради.

Під час засідання були розглянуті нагальні питання життєдіяльності навчального закладу, зокрема, залучення особового складу університету для забезпечення публічної безпеки та порядку в м. Харкові; затвердження рішень вчених рад факультетів університету та проведення конкурсу на заміщення посад науково-педагогічних працівників; розгляд ініційованих кафедрами тем дисертаційних досліджень; розгляд пропозицій щодо відкриття іменної аудиторії в університеті, присвяченої пам’яті доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, лауреата державної премії Української РСР Олександра Анатолійовича Пушкіна (1925–1997) та ін.

Також відбулося нагородження працівників університету. Почесною грамотою Вченої ради університету відзначено професора кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Євгена Желєзова за багаторічну, добросовісну, плідну працю в Харківському національному університеті внутрішніх справ, виховання молоді в дусі патріотизму, вірності Присязі та Українському народу. За вагомий внесок у розбудову правової держави, зміцнення законності та правопорядку, захист конституційних прав і свобод громадян, високий професіоналізм та з нагоди Дня юриста Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації нагороджено професора кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Святослава Сліпченка та Подякою Харківської обласної ради – завідувача кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Юрія Жорнокуя.