У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся круглий стіл «Військово-патріотичне виховання молоді: досвід та перспективи». У заході взяли участь студенти, курсанти, представники кафедри військової підготовки навчального закладу. Відкрив роботу круглого столу ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він зазначив, що військово-патріотичне виховання молоді є одним із головних пріоритетів університету. Сьогодні наші співвітчизники беруть участь в антитерористичній операції, захищають східні рубежі України. Багато серед них і працівників правоохоронних органів. «Переконаний, що наш навчальний заклад має використати всі можливості для того, щоб виховати наших курсантів і студентів в дусі патріотизму, любові до рідного краю, до своєї держави, щоб вони  вміли її захищати», – зазначив ректор.