До Дня захисника України працівників Харківського національного університету внутрішніх справ відзначено державними та відомчими нагородами. Їх вручили Голова Наглядової ради університету народний депутат України Ірина Єфремова та ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко.

Указом Президента України від 17 лютого 2016 року № 53/2016 нагороджені відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції»:

-      підполковник поліції Дівочий Дмитро Миколайович, заступник директора Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції»   (м. Суми);

-      капітан поліції Мінченко Олександр Вікторович, заступник директора - завідувач відділення навчально-методичної роботи Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми);

-      капітан поліції Кочмак Дмитро Олександрович, провідний фахівець відділення організації служби Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми);

-      старший лейтенант поліції Кодак Едуард Юрійович, викладач циклу спеціальних дисциплін Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми);

-      доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Заборовський Віталій Віталійович.

Наказом ректора Харківського національного університету внутрішніх справ (від 11 жовтня 2017 року № 347 о/с ) за сумлінне ставлення до навчання, зразкове виконання службових обов’язків, в порядку заохочення присвоєне спеціальне звання капрал поліції:

- рядовому поліції Головецькому Дмитру Миколайовичу, курсанту 3-го курсу факультету № 1;

- рядовому поліції Єрьоменку Роману Сергійовичу, курсанту 4-го курсу факультету № 2;

- рядовому поліції Шевцовій Ірині Ігорівні, курсанту 4-го курсу факультету № 3;

- рядовому поліції Серватовському Андрію Володимировичу, курсанту 4-го курсу факультету № 4.

Наказом військового комісара Харківського обласного військового комісаріату від 10.10.2017 № 582 за зразкове виконання службових обов’язків, значний внесок у професійний розвиток та патріотичне виховання захисників України нагороджений Грамотою капітан поліції Боровик Микола Олександрович, викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2;

оголошено Подяку:

-      капітану поліції Луценку Ігорю Сергійовичу, старшому викладачу кафедри вогневої підготовки факультету № 1;

Нагороди вручив заступник військового комісара по роботі з особовим складом і громадськістю підполковник Андрій Семенович.

За вагомий особистий внесок у справу обороноздатності, захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, командиром батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Харків» оголошено Подяку:

-     майору поліції Котелюху Миколі Олександровичу, доценту кафедри тактичної та тактико-спеціальної підготовки факультету № 3.

Подяку вручив заступник командира роти батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Харків» капітан поліції Олександр Носко.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високі досягнення  у праці та з нагоди Дня захисника України ректором генералом поліції третього рангу Сокуренком Валерієм Васильовичем підписаний наказ про оголошення подяки 137 працівникам структурних підрозділів Харківського національного університету внутрішніх справ.