Помічник ректора Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат соціологічних наук доцент Валерій Московець та ветерани АТО зустрілися зі школярами та педагогічними колективами загальноосвітніх шкіл Дергачівського району.

Бійці розповіли про участь в антитерористичній операції, героїзм та мужність товаришів, з якими разом захищали східні рубежі нашої держави, відбиваючи атаки та стримуючи агресора. Відповідаючи на запитання школярів, учасники АТО наголосили, що захист рідної землі – це почесна і благородна справа, прояв справжнього патріотизму, любові до рідної землі, українського народу та відповідальності за його майбутнє.

Валерій Московець, розповідаючи школярам про Харківський національний університет внутрішніх справ, зазначив, що ці якості також притаманні й професії правоохоронця – патріотизм, мужність, вірність Присязі, готовність пожертвувати своїм життям, захищаючи закон і порядок в державі.