До святкової дати – 100-річчя початку підготовки охоронців правопорядку в Харкові – кафедрою українознавства факультету № 2  Харківського національного університету внутрішніх справ проведено літературний конкурс творів серед курсантів та студентів навчального закладу.

У конкурсі взяли участь понад 300 курсантів та студентів різних факультетів, яким запропонували кілька тем, пов’язаних із підготовкою правоохоронців, специфікою професії поліцейського тощо. Вивчивши увесь поданий конкурсантами матеріал, досить різноманітний за обсягом та художніми особливостями, журі визначилося із переможцями. І місце посіла курсант групи Ф3-105 Іванна Кубах, ІІ місце – курсант групи Ф1-106 Андрій Мартовицький і ІІІ місце – курсант групи Ф1-106 Юрій Борзих.