Професор кафедри психології та педагогіки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталя Мілорадова увійшла до складу робочої групи з удосконалення діяльності підрозділів Національної поліції України з питань захисту прав дитини.

Основні завдання, які повинна виконати робоча група, це – переглянути та узгодити функції підрозділів Національної поліції України в частині захисту прав дитини; вдосконалити програми підготовки/підвищення кваліфікації працівників підрозділів Національної поліції України з метою включення питань захисту прав дитини.

Робоча група створена в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України та Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ, національним партнером якого є Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», та Agriteam Canada Consulting Ltd., відповідно до Плану спільних дій, який є невід’ємною частиною Меморандуму.