Курсант 4-го курсу факультету № 4 ХНУВС Валерія Черновол взяла участь у Міжнародній науковій конференції студентів та аспірантів «VІ Харківські кримінально-правові читання: Україна на кримінально-правовій карті світу», що проводилася в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

У заході взяли участь представники Харківського національного університету внутрішніх справ, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Одеська юридична академія», Савойського Університету Монблан (м. Шамбері, Франція), Університету імені Адама Міцкевича (м. Познань, Польща), Університету Марії Складовської (м. Люблін, Польща).

Валерія Черновол виступила з доповіддю «Новітні тенденції кримінальної відповідальності за кіберзлочини за законодавством України та зарубіжних країн», підготовлену в рамках роботи наукового гуртка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС (науковий керівник старший викладач кафедри кримінального права і кримінології Ксенія Юртаєва).

Доповідь Валерії Чорновол викликала зацікавленість під час роботи п’ятої панельної дискусії «Інтереси суспільства та держави: чи належним чином їх охороняють кримінальні закони України та зарубіжних країн?», яка проходила в рамках конференції.