У м. Мерефа  Харківського району для учнів 9–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів відбувся профорієнтаційний захід «Ярмарок професій», організований Харківським обласним центром зайнятості. Він об’єднав понад 800 учнів старших класів шкіл Харківського району.

Активну участь у заході взяли завідувач відділення практичного навчання відділу організації освітнього процесу майор поліції Сергій Марчишин та завідувач підготовчого відділення Євгеній Руднєв. Вони поспілкувалися зі школярами, обговорили їхні уподобання щодо вибору майбутньої професії, наголосили на актуальності професії поліцейського та  розповіли про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Учні отримали газету «Служимо закону» та інформаційні буклети, які допоможуть їм більше дізнатися про факультети та спеціальності вишу.