На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ розпочався ІІ відкритий міський турнір юних правознавців для учнів 9–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Організаторами заходу виступили Управління освіти і науки Сумської міської ради, Інформаційно-методичний центр Управління та Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ.

Протягом двох днів команди загальноосвітніх навчальних закладів змагатимуться у правових раундах. Вони виборюватимуть звання кращих у вмінні викладати та обґрунтовувати свою позицію з приводу тієї чи іншої правової проблеми та відстоюватимуть її у наукових дискусіях. У складі журі викладачі Сумської філії ХНУВС та працівники Головного територіального управління юстиції в Сумській області.

Сумська філія ХНУВС