На ранковому шикуванні ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця у всеукраїнських та світових змаганнях із таких видів спорту, як греплінг, панкратіон та кікбоксинг.

У м. Баку (Азербайджан) пройшов Чемпіонат Світу з греплінгу та панкратіону. До складу збірної команди України ввійшла курсант першого курсу факультету № 3 Катерина Шакалова. Дівчина відмінно проявила себе у двох розділах і виборола дві золоті медалі в своїй ваговій категорії.

У м. Харків пройшов Кубок України з кікбоксингу ВПКА. Курсанти 1 курсу факультету № 1 Богдан Бутенко та 4 курсу факультету № 1 Анатолій Вітвіцький у запеклому поєдинку здобули перші місця, а  курсанти 1 курсу факультету № 3 Дмитро Шевченко та 4 курсу факультету № 2  Роман Рапцун – другі місця.

Валерій Васильович побажав спортсменам успіхів та нових перемог.