На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов ІІ Відкритий міський турнір юних правознавців серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Суми. Команди учнів, які взяли участь у турнірі, повинні були ясно та обґрунтовано викласти свою позицію з певної правової проблеми та відстояти її у наукових дискусіях – правових раундах.

Учасників змагань перед початком турніру привітав директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш. Він побажав школярам цікавої гри та яскравих перемог. З вітальними словами до присутніх також звернулися заступник директора – начальник відділу навчально-методичної роботи Катерина Науменко, завідувач кафедри юридичних дисциплін Оксана Панасюк та методист Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Вікторія Тодосійчук.

Змагання оцінювало компетентне журі у складі викладачів філії, практичних працівників поліції та Головного територіального управління юстиції в Сумській області.

За результатами двох днів змагань команди посіли такі місця:

І місце – СШ № 10 та СШ № 7;

ІІ місце – ЗОШ № 15 та гімназія № 1;

ІІІ місце – ЗОШ № 15, ЗОШ № 18, ЗОШ № 25, Класична гімназія.

Сумська філія ХНУВС