До бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ  надійшов 6 том «Антология сыска: от полиции к внешней разведке. Приключения знаменитых литературных сыщиков» за редакцією О.Н. Ярмиша та В.М. Чистникова.

Шостий, з чотирнадцяти томів антології, завершує серію нарисів про дореволюційний період історії карного розшуку, та присвячений пригодам знаменитих літературних детективів: англійця Шерлока Холмса, американців Ната Пінкертона і Ніка Картера, німця Фріца Стагарта, японця Ока Шима та «короля російських детективів» Карла Фрейнберга, розшукова діяльність яких припала на кінець XIX – початок ХХ століття.

Видання призначене для всіх, хто цікавиться історією професійного карного розшуку.