Учні загальноосвітньої школи № 27 м. Суми на чолі з учителем правознавства  Юрієм Борисенком відвідали Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ.

Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Олена Лук’янихіна провела екскурсію приміщеннями навчального закладу, розповіла про особливості підготовки юристів у Сумській філії, студентське життя, про роботу юридичної клініки, де студенти старших курсів отримують практичні навички надання первинної юридичної допомоги населенню. Школярі також відвідали оновлений кабінет криміналістики, яким опікується викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Віктор Кисельов. Учні  із задоволенням слухали його розповідь про методи роботи експертів-криміналістів, апробували деякі з них, оглянули криміналістичні експонати.

Сумська філія ХНУВС