У рамках вивчення дисципліни «Конституційні свободи, права та обов’язки громадян України» викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Лубенець запросила на практичне заняття  фахівців Сектору судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції в Сумській області. Тема заняття – «Система механізмів захисту прав і свобод людини в Україні та на міжнародному рівні».

Під час заняття студенти отримали багато корисної інформації про практичні аспекти діяльності Європейського суду з прав людини, зокрема, про порядок звернення до нього, про порядок розгляду справ, а також, про участь Сектору судової роботи та міжнародного співробітництва в діяльності регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, про види і порядок виконання доручень представника Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, про проведення експертизи нормативно-правових актів на відповідність Конвенції про захист прав та основоположних свобод людини тощо.

Студенти ставили гостям багато запитань, висловлювали свої думки та дискутували щодо проблемних питань захисту прав людини в Україні.

Сумська філія ХНУВС