Доцент кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ капітан поліції Вадим Селюков разом із поліцейським сектору реагування патрульної поліції Чугуївського відділу поліції ГУНП в Харківській області старшим сержантом поліції Олександром Коваленком провели бінарне заняття для курсантів факультету № 2 на тему: «Управління органами поліції за особливих (екстремальних) умов».

Під час заняття розглядалися питання поняття й класифікації особливих (екстремальних) умов; управління в органах поліції під час надзвичайного стану; етапи підготовки планів; порядку та принципів взаємодії поліції з населенням та іншими органами виконавчої влади за особливих умов. Було проаналізовано теоретичні та прикладні аспекти здійснення управління органами поліції за екстремальних умов. Наприкінці заняття Олександр Коваленко відповів на запитання курсантів щодо особливостей управлінських процесів в органах поліції під час трагедії, що нещодавно сталася у м. Балаклея.