У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося розширене засідання наукових гуртків кафедри  іноземних мов факультету № 1 (керівник – старший викладач Тетяна Кальченко) та кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 (керівник – доцент Олександр Радченко),  присвячене 100-річчю підготовки охоронців  правопорядку у Харкові.

Члени наукових гуртків вивчали історію створення і розвитку правоохоронних органів  різних країн, підготували  презентації та відеоматеріали про цікаві факти організації та становлення правоохоронних органів України, Великобританії та Сполучених Штатів Америки. Члени наукового гуртка кафедри конституційного і міжнародного права розповіли про підготовку національних кадрів для правоохоронних органів України в Харкові. Були також обговорені питання реформування системи силових  структур.