У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулося урочисте спільне засідання вченої ради Університету та президії Національної академії правових наук України з нагоди святкування Дня вишу. Під час заходу відбулося нагородження правознавців, які зробили внесок у розвиток юридичної науки та підготовку юридичних кадрів.

Так, за рішенням Комітету з присудження Премії імені Ярослава Мудрого у 2017 році, одним із лауреатів став доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Литвинов. Він був відзначений у  номінації «За видатні заслуги в галузі підготовки юридичних кадрів».