У Харківському національному університеті внутрішніх справ за участі Консультативної місії ЄС розпочав свою роботу тренінг з оперативного аналізу «Intelligence Led Policing». У ньому взяли участь 15 працівників Національної поліції та 5 працівників Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед них – представники кафедри ОРД та розкриття злочинів факультету № 2 – начальник кафедри полковник поліції Владислав Шендрик, професор майор поліції Микола Стащак, доцент підполковник поліції Олексій Деревягін, доцент підполковник поліції Іван Грабазій та доцент кафедри кібербезпеки факультету № 4 підполковник поліції Олександр Манжай.

Протягом п’яти днів тренінг будуть проводити досвідчені тренери у сфері кримінального аналізу з Румунії: Ауреліан Катой, Андрей Лазар, Крістінела Фієрбінтеану, Флорін Сербанеску, а також співробітники КМЄС – керівник операційного департаменту Удо Моллер, керівник компоненту верховенства права  Фабіан Ловенберг, провідний радник з питань кримінальних розслідувань Збінек Ванічек, старший радник з питань кримінальних розслідувань Чабі Мартон,  в.о. регіонального координатора в м. Харків Тімоті Шілстон.