Слухач магістратури факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ лейтенант поліції Сергій Циркулєнко взяв участь у ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти». Організаторами наукового заходу стали Донецький юридичний інститут МВС України за підтримки Криворізької міської ради.

Серед учасників конференції були представники органів місцевого самоврядування м. Кривий Ріг, Національної поліції України, інших правоохоронних та судових органів різних областей України, представники Служби автомобільних доріг та Укртрансбезпеки, а також науковці, представники ВНЗ, молоді вчені, що опікуються проблематикою забезпечення в Україні безпеки дорожнього руху.

Сергій Циркулєнко представив наукову доповідь «Аналіз сучасної практики забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні» (наук. керівник – завідувач кафедри адміністративного права і процесу факультету № 3 доктор юридичних наук, професор, полковник поліції Олена Салманова ) та взяв участь в обговоренні найактуальніших проблем сучасності із зазначеної тематики.