З метою поєднання навчального процесу з практичною підготовкою для студентів навчальної групи Пздмс-16-1 факультету № 6 доцентом кафедри кримінально-правових дисциплін Юлією Татаркіною проведено виїзне заняття у Темнівській виправній колонії (№ 100) – кримінально-виконавчій установі середнього рівня безпеки для тримання чоловіків, засуджених до позбавлення волі, які раніше вже відбували покарання у вигляді позбавлення волі.

Протягом заняття працівники колонії супроводжували студентів та надали їм можливість ознайомитися з житловими умовами, побутом та правилами розміщення засуджених; правилами виконання й відбування покарань, інженерно-технічними засобами для організації охорони та безпеки колонії. Ознайомилися з організацією та функціонуванням ізольованого сектору максимального рівня безпеки для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі, що розташований на території колонії. Працівники колонії відповіли на всі запитання студентів.