У рамках співпраці Харківського національного університету внутрішніх справ і Товариства Червоного Хреста України на кафедрі криміналістики та судової експертології було проведено тренінг щодо надання першої долікарської допомоги.

Працівники кафедри та курсанти факультету № 1 розглянули такі теми як «Принципи надання першої допомоги», «Непритомність, відсутність дихання», «Порушення прохідності дихальних шляхів», «Серцево-легенева реанімація», «Кровотечі», «Шок», «Травми», «Рани, опіки, відмороження», «Невідкладні стани», «Транспортування постраждалих», «Ситуація масового ураження». На спеціальних манікенах учасники тренінгу відпрацювали практичні прийоми надання першої допомоги та отримали Сертифікати Товариства Червоного Хреста України по наданню першої допомоги.