Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ спільно із Сумським центром первинної професійної підготовки  «Академія поліції» (м. Суми)  провели святкові урочистості з нагоди четвертої річниці Революції Гідності та Свободи. У заходах взяли участь керівники навчальних закладів, представники  поліції особливого призначення «Суми»,  учасники  АТО, слухачі та студенти.

З теплими словами  вітання до всіх присутніх звернулися директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш та директор Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» підполковник поліції В’ячеслав Драновський. Спогадами  про доленосні події  2013–2014 років поділилися з присутніми учасники АТО – командир взводу поліції особливого призначення «Суми» капітан поліції Андрій Шкурко, інспектор цього ж підрозділу, капітан поліції Микола Мірошніченко та Сергій Кознієнко. Присутні переглянули фільм пам’яті Олександра Ткаченка, який загинув у місті Сіверську 11 липня 2014 року, та  вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув на Майдані та під час бойових дій в АТО.

Після урочистостей розпочався концерт за участі творчої студентської молоді Сумської філії ХНУВС.