Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав вихованців Ліцею «Правоохоронець» з важливою подією в  житті – складанням Присяги ліцеїста. Цього року 88 юнаків виявили бажання стати в майбутньому правоохоронцями. Ректор університету поздоровив хлопців, побажав їм наснаги та наполегливості у навчанні, дотримуватися дисципліни і набувати таких особливостей, як відповідальність, витримка, мужність, чесність, порядність. Ці риси, помножені на знання, допоможуть юнакам побудувати успішну кар’єру та впевнено крокувати по життю.

Завершились урочистості святковим концертом, в якому взяли участь курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії Національної гвардії України, вихованці Ліцею «Правоохоронець».