Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Парфентій зустрілася з учнями випускних класів Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 ім. А.С. Мачуленка та провела профорієнтаційну бесіду щодо перспектив юридичної освіти в Україні.

Учні отримали інформацію щодо можливостей працевлаштування осіб з юридичною освітою та особливостей роботи нотаріуса, прокурора, судді, адвоката, юрисконсульта та поліцейського. Доповідач акцентувала увагу на особистісних і професійних навичках, які мають бути притаманні працівникам юридичної професії. Задля виявлення професійних здібностей Людмила Анатоліївна провела експрес-анкетування майбутніх випускників.

Сумська філія ХНУВС