У спеціалізованій аудиторії «зелена кімната» кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ зі студентами групи Ф6-ПСдср-14-1 було проведено практичне заняття з дисципліни «Психотерапія дітей та підлітків». Викладач кафедри соціології та психології Валентина Московченко провела навчально-терапевтичну роботу зі страхами серед студентів 4 курсу.

Під час заняття студенти мали змогу на собі випробувати один з  методів практичної психології – «Хендгам». Матеріал хендгаму – гумка для рук – дозволяє зануритись у глибини підсвідомого, щоб мати змогу знизити емоційну напругу, проробити власний страх, залишивши лише необхідний рівень для самозбереження.