У рамках профорієнтаційної роботи викладач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Петровська відвідала Недригайлівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та Недригайлівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат і провела бесіди з учнями одинадцятих класів.

Доповідач ознайомила випускників з умовами вступу та особливостями підготовки юристів у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Розповіла про наукову діяльність, практичну спрямованість навчання студентів, дозвілля, спортивну та культурно-масову роботу, яка є невід’ємною частиною студентського життя.

Наприкінці зустрічі Світлана Анатоліївна провела експрес-анкетування щодо виявлення професійних здібностей випускників.