У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ старшим викладачем кафедри юридичних дисциплін Мариною Колесник разом зі слідчим слідчого відділу Сумського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Сумській області капітаном поліції Євгеном Семеняко була проведена бінарна лекція за темою «Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту».

Правоохоронець розповів студентам про особливості розслідування та кваліфікації транспортних правопорушень; прр критерії розмежування адміністративних транспортних правопорушень та транспортних злочинів; звернув увагу на визначення та встановлення причинного зв’язку між відповідними порушеннями та наслідками, зазначеними у законі.

Студенти проявили уважність, зацікавленість та активність під час заняття, ставили запитання, що їх хвилювали. Наприкінці Євген Юрійович надав практичні поради правового та суто життєвого характеру.