На ранковому шикуванні перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Дмитро Швець відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця у змаганнях з гирьового спорту та з кікбоксингу.

Так, на базі спортивного комплексу Харківського національного університету міського господарства відбулися щорічні обласні змагання з гирьового спорту. За результатами змагань перші місця вибороли рядовий поліції курсант 1курсу факультету № 2 Альона Килипко та рядовий поліції курсант 2 курсу факультету № 1 Ростислав Кислюк. Други місця посіли рядовий поліції курсант 1 курсу факультету № 1 Наталія Расторгуєва та рядовий поліції курсант 4 курсу факультету № 1 Артур Пісковець.  Третє місце отримав рядовий поліції курсант 4 курсу факультету № 1 Валентин Тесленко. У загальнокомандному заліку команда університету посіла ІІ місце.

У м. Хмельницький відбувся Турнір найсильніших кікбоксерів України з кікбоксингу. У ньому взяли участь курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. Переможцями в особистій першості стали капрал поліції курсант 4 курсу факультету № 2 Петро Черніков, капрал поліції курсант 2 курсу факультету № 2 Антон Черніков, рядовий поліції курсант 1 курсу факультету № 3 Дмитро Шевченко, рядовий поліції курсант 1 курсу факультету № 1 Богдан Бутенко, рядовий поліції   курсант 4 курсу факультету № 1 Анатолій Вітвитцкий, рядовий поліції курсант 3 курсу факультету № 1 Ілля Рева. Срібну нагороду отримав капрал поліції курсант 2 курсу факультету № 2 Ігор Шевелев.