Працівники кафедри цивільного права та процесу факультету №6 професор  Володимир Кройтор і доцент Елла Вакулович, а також Голова обласного відділення Асоціації правників України адвокат Роман Чумак провели бінарне практичне заняття зі студентами 3 курсу Харківського національного університету внутрішніх справ.

На бінарному занятті лектори розповіли як використовувати теоретичні знання на практиці, а також навички правозастосування в реальних життєвих ситуаціях, пов’язаних з необхідністю захисту цивільних прав та інтересів особи. Під час проведення бінарного заняття студенти мали можливість поставити запитання запрошеному гостю про перспективи розвитку юриспруденції в Україні та особливості адвокатської практики.