Викладачі кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету №6 – доктор юридичних наук, професор Тетяна Колєснік, кандидат юридичних наук, доцент Аліна Чорна разом з  провідним фахівцем Харківського міського центру зайнятості Наталією Поставною провели  бінарне практичне заняття зі студентами  2 курсу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Лектори ознайомили студентів з технікою пошуку роботи, складанням професійного резюме, самопрезентацією та підготовкою до співбесіди з роботодавцем. Особливу увагу було зосереджено на консультаційних послугах, які можуть отримати студенти,  звернувшись до центру зайнятості.

Наприкінці бінарного заняття  Наталія Олександрівна  відповіла на запитання  студентів  та зазначила, що проведення подібних заходів сприяє покращенню співпраці центру зайнятості з молоддю.